Effective jest wiarygodne

W imieniu Effective dziękujemy za wszelkie rekomendacje i polecenia, to dzięki Państwu znajdujemy motywacje do działania i rozwoju. Dołożymy wszelkich starań, aby potencjał zawodowy służył Naszym Klientom, a zaangażowanie było na poziomie Państwa oczekiwań.
Z wyrazami szacunku,  Kamilla Domatowicz i Joanna Selucha-Kopeć.
"Pani Kamillo, dziękujemy za Pani zaangażowanie na każdym etapie kupna naszego gniazdka.  Pani takt, delikatność i profesjonalizm był dla nas ogromnym wsparciem i sprawiły że zakup mieszkania stał się dla nas wspomnieniem, do którego miło jest wracać. Życzymy wielu sukcesów zawodowych, i spotkania się tylko z taką życzliwością jaką nam Pani okazała." Magda i Zuza Wrocław-Kozanów, 09.2021 r.
"Mieliśmy przyjemność współpracować z Effective-Home Kamilla Domatowicz podczas sprzedaży mieszkania przy Szparagowej. Od początku współpracy Pani wykazywała duże zaangażowanie. Zaskoczeni byliśmy z jaką troską walczy o Klienta oraz jak profesjonalnie prowadzi prezentacje i cały proces transakcji. Na każdym z etapów towarzyszył jej jeden cel- nasze bezpieczeństwo i komfort. Bardzo dziękujmy za profesjonalną obsługę, włączenie dobrego notariusza i doradcy kredytowego w nasze sprawy. Z. pełną odpowiedzialnością rekomenduje i polecam. Dobre biuro, super pośredniczka, świetna obsługa i życzliwe podejście". Łukasz C. Wrocław-Klecina 09.2021 r.
"Zdecydowanie polecam! Z Panią Kamilą wsprółpracowałem przy sprzedaży mieszkania. Cały proces sprzedaży, wraz z przygotowaniem ogłoszenia, spoczywał na niej. Wszystko przebiegło bardzo płynnie, fachowo i przede wszystkich szybko. Zaufałem Pani Kamili i pozwoliłem jej prowadzić się za rękę, polegając na jej wiedzy i doświadczeniu, aż do finalizacji umowy i jestem z tej decyzji bardzo zadowolony. Na pewno zrobiłbym tak kolejnym razem. Każdemu mogę ze spokojem polecić firmę Effective-Home." Marcin G. Wrocław- Grabiszyn 06.2021r.
"Współpraca z Pani Kamilą Domatowicz przebiegła bardzo sprawnie. Jest to profesjonalista, która zna swoją branżę. Pani Kamila traktowała sytuację z należytą uwagą, pracuje szybko, sprawnie i skutecznie. Była w stałym kontakcie z nami informując na bieżąco o postępach realizacji sprawy, bardzo zrozumiale wytłumaczyła cały process kupienia mieszkania, wspierała na każdym etapie procesu. Ja kupowałam mieszkania w kredyt oraz miałam utrudnienia ze strony Banku, pani Kamila była bardzo pomocna oraz wspierała w skutecznej sytuacji, co w setki raz zmniejszyło poziom stresy. Pani Kamila wyróżnia się umiejętnością podejmowania szybkich i trafnych decyzji, serdecznie polecam współpracę z firmą Państwa, zostałam się bardzo zadowolona." Yuliia R. Wrocław-Klecina, 09.2021r